RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 409-ALS-004H-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 409-ALS-004H-S Divider Bar 2 Inch Width Commercial Divider Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 409-ALS-004H-S |
| Manufacturer Part # | 409-ALS-004H-S |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 28" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 409-ALS-004H-S Divider Bar 1.25 Kfc
