RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 409-130-056-200 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 409-130-056-200 1.05 Inch Edge Mount Hinge Stainless Steel Durable
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 409-130-056-200 |
| Manufacturer Part # | 409-130-056-200 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 409-130-056-200 Edge Mount Hinge
