RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 40884 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 40884 1.2 Inch Lower Hinge Pin and Retainer for Cleveland Steamers
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 40884 |
| Manufacturer Part # | 40884 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 40884 Lower Hinge Pin & Retainer, Cleveland Steam Generator/boiler, Convection Steamers C
