FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 408726-G7 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 408726-G7 3.45 Inch Ceramic Set with Impact Resistance and Food Safety
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 408726-G7 |
| Manufacturer Part # | 408726-G7 |
| Height | 2.8" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 408726-G7 Ceramic Set
