RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 40827A-00007 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 40827A-00007 7 Inch Carriage Support OEM Part for Berkel Slicers
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 40827A-00007 |
| Manufacturer Part # | 40827A-00007 |
| Height | 5.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 15" |
| Weight | 2.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 40827A-00007 Berkel 827a
