Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie sneeze guards.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 40814 sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 40814 10 Inch Dry Bag Vacuum Pak Film 100 Packs
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 40814 |
| Manufacturer Part # | 40814 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 14" |
| Weight | 3.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 40814 Length 14", 356 Mm, Width 10", 254 Mm
