- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Legion 407889 11 Inch Pre Rinse Hose with Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Legion |
|---|---|
| Model Number | 407889 |
| Manufacturer Part # | 407889 |
| Height | 3.05" |
| Width | 11.4" |
| Depth | 15.15" |
| Weight | 3.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Legion 407889 Pre Rinse Hose
