RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 40784.0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 40784.0001 1.15 Inch Barb Tee Gas Kynar Fitting
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 40784.0001 |
| Manufacturer Part # | 40784.0001 |
| Height | 0.4" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 40784.0001 Tee 1/8 27 Npt Hex Hd 1/4 Barb Kynar
