Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Legion aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Legion units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Legion 407770-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Legion 407770-1 3 Inch Bulb Thermostat with 3/8 Inch NPT Stuffing Box
| Fits with Manufacturer | Legion |
|---|---|
| Model Number | 407770-1 |
| Manufacturer Part # | 407770-1 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Legion 407770-1 Bulb 3" X 1/4" W/ 3/8" Npt Stuffing Box
