RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 40770 pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 40770 3.8 Inch Expansion Valve OEM Commercial Refrigeration Component
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 40770 |
| Manufacturer Part # | 40770 |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 40770 Valve Expansion Efs 1/4 C
