RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 40752.1001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 40752.1001 4.65 Inch Flow Meter 2.5mm Orifice with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 40752.1001 |
| Manufacturer Part # | 40752.1001 |
| Height | 3.65" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 40752.1001 Kit Flow Meter 02.5mm Orifice
