Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco -4075 24 Inch Electric Heater Element Hairpin for Foodservice
| Fits with Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | -4075 |
| Manufacturer Part # | -4075 |
| Height | 1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 28" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco -4075 Heater Element 24in 250v Hairp
