RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 4075 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 4075 2.65 Inch Electric Heating Element 2200W Stainless Steel
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 4075 |
| Manufacturer Part # | 4075 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 28.1" |
| Weight | 2.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 4075 Element 24 2200w 250v 0.55
