RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 40670.002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 40670.002 1.3 Inch 6 Hole Sprayhead Stainless Steel Red Green
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 40670.002 |
| Manufacturer Part # | 40670.002 |
| Height | 0.4" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 40670.002 Sprayhead Red/green .160 6 Hole Narrow
