RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 40670.0005 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 40670.0005 1-1/2 Inch Spray Head Blue Plastic OEM Part
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 40670.0005 |
| Manufacturer Part # | 40670.0005 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 40670.0005 Spray Head, Color Blue, Material(s) Plastic, Weight 0.012 Lb, Width 1-1/2", Models Used In, Bunn-o-matic Axiom Axiom Axiom 15-3
