RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 406132-03 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 406132-03 1.45 Inch Relay Water Control for Ice Machines
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 406132-03 |
| Manufacturer Part # | 406132-03 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 406132-03 Relay Water Control
