- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 406-069RS OEM Ketchup Spring and Piston for Dispenser
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 406-069RS |
| Manufacturer Part # | 406-069RS |
| Height | 5.2" |
| Width | 6" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 406-069RS Mcd Ketchup Spring And Piston
