- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 4056831 95mm Terminal Gy 200v Electric OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 4056831 |
| Manufacturer Part # | 4056831 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 4056831 Terminal 95mm Gy 200v In Cl. 2