RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 405643-F commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 405643-F 3.45 Inch Nozzle Elbow Stainless Steel for Hobart Equipment
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 405643-F |
| Manufacturer Part # | 405643-F |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 405643-F Nozzle Elbow