- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 4056354 Fuse 6.3x32mm T4a 10 Pack Circuit Protection
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 4056354 |
| Manufacturer Part # | 4056354 |
| Height | 0.6" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 4056354 Fuse T4a 10 Pc. 6.3x32mm Convo
