RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 40507 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 40507 3.7 Inch Valve Assembly Electric No Flow Washer
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 40507 |
| Manufacturer Part # | 40507 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 40507 Valve Assembly 120v No Flow Washe
