RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 405016-1 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 405016-1 7.8 Inch Electric Power Cord Supply for Kitchen Equipment
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 405016-1 |
| Manufacturer Part # | 405016-1 |
| Height | 1.95" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 405016-1 Cord Supply 110v
