Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 40500.1654 2.45 Inch T Fitting 6/4 1/8 k Corrosion Resistant
Item:
#1524543
Technical details
| Manufacturer | Thermoplan AG |
|---|---|
| Model Number | 40500.1654 |
| Manufacturer Part # | 40500.1654 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 12.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 40500.1654 2.45 Inch T Fitting 6/4 1/8 k Corrosion Resistant
$42.24
Unit price
/
Unavailable