RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air -405-062A commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air -405-062A 5.5 Inch Fan Blade Evaporator Aluminum Durable Cooling
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | -405-062A |
| Manufacturer Part # | -405-062A |
| Height | 1.15" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air -405-062A Fan Blade Evap 6"
