RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 405-036A commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 405-036A 8.1 Inch Condiment Blade Food-grade Durable Component
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 405-036A |
| Manufacturer Part # | 405-036A |
| Height | 3.25" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 405-036A Cond Blade 10 (4 Pet )
