Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 40496101 8 Inch Condensate Plate Stainless Steel with Precise Fit
Item:
#1484446
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 40496101 |
| Manufacturer Part # | 40496101 |
| Height | 1.5" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 38" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 40496101 8 Inch Condensate Plate Stainless Steel with Precise Fit
$460.12
Unit price
/
Unavailable
