Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 40480206 12 Inch Stainless Steel Condensate Pan with Durable Design
Item:
#1484439
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 40480206 |
| Manufacturer Part # | 40480206 |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 45.75" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 40480206 12 Inch Stainless Steel Condensate Pan with Durable Design
$675.38
Unit price
/
Unavailable
