- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Silver King 37534 Electric Control Unit for Commercial Kitchen Appliances
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 37534 |
| Manufacturer Part # | 37534 |
| Height | 1.85" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 37534 Control Electr 115v (prgrd) Skmwf
