RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 37522.1001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 37522.1001 9 Inch Stainless Steel Cb Assembly with Lever Electric
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 37522.1001 |
| Manufacturer Part # | 37522.1001 |
| Height | 5.6" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 37522.1001 Kit Cb Assembly W/lever 120v Mca
