RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 37420 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 37420 7.15 Inch Stainless Steel Valve Assembly Kit Electric with 1gpm Flow
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 37420 |
| Manufacturer Part # | 37420 |
| Height | 4.05" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 2.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 37420 Valve Assembly Kit 120v Flow 1gpm
