RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial equipment stands and filler tables.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 37277 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 37277 Door Chain Mech Kit Wide with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 37277 |
| Manufacturer Part # | 37277 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 27.9" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 37277 Door Chain Mech Kit
