RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 37210S ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 37210S 5.95 Inch Cable Kit To Door with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 37210S |
| Manufacturer Part # | 37210S |
| Height | 1.95" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 37210S Cable Kit Cabinet To Door
