Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 3718 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 3718 1.65 Inch Capacitor Run Motor D35 Thai Comp
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 3718 |
| Manufacturer Part # | 3718 |
| Height | 1.6" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 3718 Capacitor Run D35 Thai Comp
