RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 371528 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 371528 0.85 Inch Split Splice Clip for Conveyor Belt Repair
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 371528 |
| Manufacturer Part # | 371528 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 371528 Splice Clip Split Belt 1 8in