RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln ice machine parts and accessories.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 371494 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 371494 1/8 Inch Square Drive Key Steel for Equipment Assembly
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 371494 |
| Manufacturer Part # | 371494 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 371494 Key Square Drive 1/8x1/ 8