RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 371445 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 371445 0.45 Inch Rivnut Hex Fastener Stainless Steel Tool
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 371445 |
| Manufacturer Part # | 371445 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 371445 Rivnut Hex 1/4 20