RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 371416G01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 371416G01 4.8 Inch OEM Actuator for Ice Machines and Refrigeration
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 371416G01 |
| Manufacturer Part # | 371416G01 |
| Height | 0.3" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 15.95" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 371416G01 Actuator 30
