- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Silver King 37133S 2.5 Inch OEM Plugger Valve Durable Construction and Precision Control
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 37133S |
| Manufacturer Part # | 37133S |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 37133S Kit Assembly Plnger Valve Skbd3ls
