RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 371224 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 371224 5.65 Inch Conveyor Oven Stainless Steel with Adjustable Speed
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 371224 |
| Manufacturer Part # | 371224 |
| Height | 5.3" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 25.25" |
| Weight | 9.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 371224 Belt Conveyor 2440 Oven
