RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 371208 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 371208 Roller Chain 2.15 Inch Medium Duty Alloy Steel
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 371208 |
| Manufacturer Part # | 371208 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 371208 Roller Chain #25 58p
