RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln ice machine parts and accessories.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 371170 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 371170 4.85 Inch Gas Valve Left 24VDC for Commercial Use
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 371170 |
| Manufacturer Part # | 371170 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 5.75" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 371170 Valve Gas 24vdc 1/2 Inch Left