RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 3711-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 3711-0000 9 3/4 Inch Lid Reservoir Plastic Smoke to Brew Thru
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 3711-0000 |
| Manufacturer Part # | 3711-0000 |
| Height | 1" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 3711-0000 Color Smoke, Material Plastic, Length 13 3/4", 349 Mm, Width 9 3/4", 248 Mm, Inner Diameter 1 3/16", 30 Mm, Includes 4" Handle, Note Used With Fmp# 190-1136 Reservoir
