RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 371043 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 371043 3.75 Inch Chain Roller Gas OEM Steel for Conveyor Systems
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 371043 |
| Manufacturer Part # | 371043 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 371043 Chain Roller #35