RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 370752 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 370752 6.35 Inch OEM Fan Ac for HVAC and refrigeration use
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 370752 |
| Manufacturer Part # | 370752 |
| Height | 2.7" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 1.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 370752 Fan Ac