RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 370639 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 370639 3.8 Inch OEM Fan Hub Puller with Durable Steel Construction
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 370639 |
| Manufacturer Part # | 370639 |
| Height | 2.1" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 1.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 370639 Fan Hub Puller
