FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 370634 25 Inch Napkin Tampon Vendor 25 Cent Stainless Steel
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | 370634 25 |
| Manufacturer Part # | 370634 25 |
| Height | 28" |
| Width | 13.88" |
| Depth | 3" |
| Weight | 29.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick 370634 25 Napkin/tampon Vendor 25 Cent/semi Rec