RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 37062 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 37062 5.85 Inch OEM Harness for Electrical Connections
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 37062 |
| Manufacturer Part # | 37062 |
| Height | 1.15" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 37062 Icv Irc Ihrc Isae Harness