Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Imperial units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Imperial 37062 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 37062 4.5 Inch Wire Harness for Commercial Kitchen Equipment
| Fits with Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 37062 |
| Manufacturer Part # | 37062 |
| Height | 0.75" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 37062 Wire Harness
