RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 370607 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 370607 6.5 Inch OEM Motor Fan with Durable Aluminum Blades
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 370607 |
| Manufacturer Part # | 370607 |
| Height | 5.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 10.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 370607 Main Motor Fan