RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 370409 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 370409 4.3 Inch Push Button Digital Display Board for Lincoln Oven
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 370409 |
| Manufacturer Part # | 370409 |
| Height | 2.75" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 370409 Push Button Digital Display Board, Lincoln Oven 1116-080-a 1116-080-a1 1117-080-a, 1117-080-a1 1127-1 1130-080-a 1130-080-a1 1130-08h-a, 1131-080-a 1131-080-a1 1131-08h-a 1132-080-a, 1132-080-a1 1132-08h-a 1133-080-a 1133-080-a1, 1133-08h-a 1161-080-a 1162-080-a
